A-Kaabel

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

A-Kaabel

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
 

Projekteerimine

Projekteerimine - h=150px

PROJEKTEERIMINE

Kõik peaks alguse saama projektist. Hästi läbimõeldud ja hoolikalt tehtud projekt väldib kontrollimatuid lisakulutusi ning hoiab kokku ehitus- ja kasutuskulude pealt. Projekt garanteerib tulemuse tehnilise taseme ning süsteemide funktsionaalsuse.
Loodavate süsteemide puhul peame eriti olulisteks teguriteks süsteemide töökindlust ja kasutajasõbralikkust. Kuna tehnoloogia areneb väga tormiliselt, püüame leida optimaalse lahenduse tehnoloogia tulevikusuundade ja tänapäevaste võimaluste vahel. Ühena väga vähestest Eesti Vabariigi firmadest omab A-Kaabel kogemust tule-, vee-, elektromagnetilise- jne. -kindlate turvaruumide projekteerimisel.
Tegeleme süsteemide kaasajastamise ja laiendamise võimalustega – pakume välja vajalikud seadmed ja materjalid, koostame ajagraafiku ja eelarve.

Projekteerimine
EKG joonena

REFERENTSID

Projekteerimine
Danske Bank Group on põhjamaine panganduskontsern, mis osutab teenuseid enam kui 3,4 miljonile era-, äri- ja institutsionaalsele kliendile.
A-Kaabel OÜ on projekteerinud ja välja ehitanud antud panga serveriruumi.

Projekteerimine
Eesti Rahvusraamatukogu on Eesti info-, teadus-, arendus- ja kultuuriasutus, mis on eri nimede all ja eri funktsioonides tegutsenud alates 1918. aastast.
A-Kaabel OÜ on projekteerinud ja ehitanud RR serveriruumi.

ProjekteerimineLevira AS on üks suuremaid sõltumatute telekanalite väljastuskeskusi Põhja-Euroopas, mille kaudu jõuab vaatajateni enamik Eestis levivaid teleprogramme. Levira serverkeskus hõlmab ca 1000 m² Tallinna Teletorni keldrikorrusel, kuhu A-Kaabel OÜ on projekteerinud ja ehitanud ühe serveriruumi moodulitest.

ProjekteerimineEesti Haigekassa korraldab riiklikku ravikindlustust.
A-Kaabel OÜ projekteeris ja ehitas Eesti Haigekassa serveriruumi.

EKG joonena
Projekteerimine

Projekteerija

TAAVI TOMBAK

TELEFON

+372 51 26 194

E-POST

taavi.tombak@akaabel.ee